Slepý horolezec Honza Říha

Je neuvěřitelné, na čem je ochoten stát - asi je to tím, že na to nevidí.


Fotoalbum - rok 2005

Na běžkách v Orlických horách - 28. až 31. 12. 2005

Běžkový výlet v Orlických horách - video ve formátu MOV [4844 kb]

V Orlických horách - já na běžkách ve stopě - fotografie se po kliknutí zvětší. V Orlických horách - já na běžkách ve stopě - fotografie se po kliknutí zvětší. V Orlických horách - já na běžkách ve stopě - fotografie se po kliknutí zvětší. V Orlických horách - já na běžkách ve stopě - detail - fotografie se po kliknutí zvětší. V Orlických horách - já na běžkách ve stopě - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Tomáš Radil

Lezení na Dachsteinu - srpen 2005

Přečtěte si: článek Skalní lezení pod Dachsteinem, který jsem o této akci napsal.

Lezení na Dachsteinu - Schreiberwandeck - Hollanderkante 4+ - já při výstupu - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na Dachsteinu - Schneebergwand - Ostrampe 3+ - já při výstupu - fotografie se po kliknutí zvětší. Na vrcholku - Schreiberwand - Hüttenpfeiller 4 - fotografie se po kliknutí zvětší. Sestup do údolí mezi Schreiberwand a Schreiberwandeck - fotografie se po kliknutí zvětší. Sestup - kamenné morény pod ledovcem Gosaugletscher - fotografie se po kliknutí zvětší. Na pěší túře - kamenné morény pod ledovcem Gosaugletscher - fotografie se po kliknutí zvětší. Na ledovci Gosaugletscher cestou na vrchol Dachsteinu - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na Dachsteinu - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na Dachsteinu - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na Dachsteinu - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na Dachsteinu - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: horydoly.cz - Monika Kašparová (foto 1), Dušan Němeček (4), Kuba Turek (foto 2, 3), Jakub Kašpar (foto 6), Jan Fuka (foto 5, 7)

Víkend Horydoly - červen 2005

Přečtěte si: článek Pěší turistika na Blanici, který o této akci napsal Kuba Turek a Macatá kanoe na Blanici, který jsem na stejné téma napsal já. A ještě také článek Za vlhka do Poříčí, který vyšel na horydoly.cz v srpnu 2005.

Vlašimská Blanice - snídáme pivo a smažená kuřecí křidélka - fotografie se po kliknutí zvětší. Vlašimská Blanice - jsme opět na mělčině - fotografie se po kliknutí zvětší. Sjíždíme Vlašimskou Blanici - fotografie se po kliknutí zvětší. Sjíždíme Vlašimskou Blanici - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení ve starém lomu v Měsíčním údolí u Poříčí nad Sázavou - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení ve starém lomu v Měsíčním údolí u Poříčí nad Sázavou - s Petrem Drexlerem - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení ve starém lomu v Měsíčním údolí u Poříčí nad Sázavou - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: horydoly.cz - Dušan Němeček a Ondra Turek

Jarní lezení - Bořeň, Suché skály, Tisá - duben, květen 2005

Přečtěte si: článek Jarní lezecký deníček, který jsem napsal pro horydoly.cz.

Lezu v Suškách - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezu v Suškách - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezu v Suškách - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: SINGING ROCK - Jaroslav Ciler

Já v Bořni - fotografie se po kliknutí zvětší. Anglický parčík - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Tisé - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: horydoly.cz - Jakub Turek

Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku

Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - fotografie se po kliknutí zvětší. Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - fotografie se po kliknutí zvětší. Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - fotografie se po kliknutí zvětší. Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - fotografie se po kliknutí zvětší.
Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - fotografie se po kliknutí zvětší. Velikonoční lezení v oblasti Velká u Kamýku - po výstupu s Veronikou - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Michal Absolon

Vysoké Tatry - skialpinistický výlet - březen 2005

Přečtěte si: článek Slepý Honza na skialpech, který o této zimní výpravě do Tater napsal Kuba Turek.

Pod Zlomiskovou věží - fotografie se po kliknutí zvětší. Pod Zlomiskovou věží - bez pádů se to neobešlo - fotografie se po kliknutí zvětší. Pod Zlomiskovou věží - fotografie se po kliknutí zvětší. Jsem připraven vyrazit za Kubou vpřed - fotografie se po kliknutí zvětší. Na hranici lesa v Mengusovské dolině - fotografie se po kliknutí zvětší. Odpolední čaj na terase hotelu - fotografie se po kliknutí zvětší. Sjezd po silnici z Popradského plesa - fotografie se po kliknutí zvětší. Při návratu - můj batoh nebyl z nejlehčích - fotografie se po kliknutí zvětší. Sjíždím za svým vodičem Kubou Turkem - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: horydoly.cz - Petra PalečkováVýběr jazykové verze/Language selection