Slepý horolezec Honza Říha

Je neuvěřitelné, na čem je ochoten stát - asi je to tím, že na to nevidí.


Fotoalbum - rok 2007

Climbing in the park - 27. 7. - 28. 7. 2007

Součástí festivalu Music in the park byl i doprovodný program na umělé stěně, kterého se účastnil náš oddíl Matahari.

Climbing in the park - společné foto u stánku Konta Bariéry - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - společné foto u stánku Konta Bariéry - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - společné foto u stánku Konta Bariéry - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - obouvám se - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší. Climbing in the park - na stěně - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Martin M.

Tatry - 2. 3. - 7. 3. 2007

Vysoké Tatry - na mačkách pod Zlomiskovou věží - fotografie se po kliknutí zvětší. Vysoké Tatry - na mačkách pod Zlomiskovou věží - fotografie se po kliknutí zvětší. Vysoké Tatry - výlet na sněžnicích - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Jakub Turek

Sestup Zlomiskami - video z lyžařsko-snežnicového výletu do Zlomiskové doliny pořídil Dušan Němeček [formát AVI, 3208 kb]Výběr jazykové verze/Language selection