Slepý horolezec Honza Říha

Je neuvěřitelné, na čem je ochoten stát - asi je to tím, že na to nevidí.


Fotoalbum - rok 2006

Skalní lezení v okolí Marseille - listopad

Přečtěte si: článek Skalní lezení v okolí Marseille, který jsem o této akci napsal.

Honza v zajetí svých spolulezkyň - fotil Jan Zikmund - fotografie se po kliknutí zvětší. Posledních pár kroků do konce cesty... - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. ... a Honza už má vyhráno - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Ziky propůjčuje Honzovi své oči na zpáteční cestu - fotil Petr Wolf - fotografie se po kliknutí zvětší. Honza na šestkové cestě v Semaphore - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Zuzka s Honzou si užívají moře - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Zasloužený odpočinek v Goudes - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Jištění je jistota - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Honza bezpečně jistí Káču v Sormiou - fotil Jan Zikmund - fotografie se po kliknutí zvětší. Honza dává záchranu - fotil Petr Wolf - fotografie se po kliknutí zvětší. Honza a salámek na odpočívadle kdesi ve Francii - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Unavený horolezec - fotila Kateřina Wolfová - fotografie se po kliknutí zvětší. Nepohodlný přístup ke skalám - fotil Jan Zikmund - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Kateřina Wolfová, Jan Zikmund

Lezení na vápenci v Polsku - 24. až 28. srpna

Lezení na písku v Hodkovicích - 22. července 2006

Lezení na písku v Hodkovicích - video ve formátu AVI [23822 kb, autor: Kateřina Wolfová]

Lezení na písku v Hodkovicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na písku v Hodkovicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na písku v Hodkovicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na písku v Hodkovicích - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Kateřina Wolfová

Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - 4. července 2006

Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení na umělé stěně Gutoffce ve Strašnicích - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Petr a Kateřina Wolfovi

Lezení v Srbsku - 10. a 11. června 2006

Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezení v Srbsku - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Petr a Kateřina Wolfovi

Lezení v Holešovicích při Outdoor Awards 2006 - 2. 5. 2006

Losuji čtenářskou soutěž na Outdoor Awards 2006 - fotografie se po kliknutí zvětší. Lezu na stěně v Holešovicích na Outdoor Awards 2006 - fotografie se po kliknutí zvětší.

Foto: Hanka TurkováVýběr jazykové verze/Language selection